Home » Tring Frekuencat E Reja 2013

Tring Frekuencat E Reja 2013

Te reja per frekuencat e kanaleve shqiptare - albania digitalb lista e kanaleve - 23 qershor 2013 10762 27500 horizontal dvb-s 3/4. [archive] te reja per frekuencat e kanaleve shqiptare albania njoftim: ndryshon polarizimi i transmetimit satelitor të platformës tring ju bëjmë me dije se. 16,0* east - eutelsat 16a . 11.400 v --- 13.845--- 3/4 --- dvb-s2 / mpeg 4 --- 8psk --- tring digital. rtv 21 sat. tirana tv. telesport. bbf. tring history.

në tring digital 05 03 2014 ndryshime në tring digital 18 08 2013 ...

325 x 250 · 4 kB · jpeg, Në tring digital 05 03 2014 ndryshime në tring digital 18 08 2013 ...

Frekuencat E Tring Digitalb

276 x 374 · 18 kB · jpeg, Frekuencat E Tring Digitalb

Opinioni su frekuencat vizion . lascia la tua opinione su frekuencat vizion pluse scopri opinioni su temi relazionati comefrekuencat vizion. Emri: shteti: kategoria: pakot: kriptimi: sid: vpid: audio: pmt: pcr: txt: rifreskimi fundit: hrt 1: kroaci: ë përgjithshme: vipnet: conax: 1801: 1101: 1102 cro. Kujdesi ndaj klientit telefononi ose ërgoni email pë ç problem ose shqetësim tuajin: frekuencat frekuencat transmetimit ë tokësor dhe ë satelitor. Http://www.mesojanglisht. te mesojme ditet javes ne anglisht? mesoni gjuhen angleze nga ialc group. meso fjale te reja mesues live nga interneti.. Peshku pa ujë është një blog kolektiv shqiptar themeluar ë vitin 2003. pë ë shumë mbi ëë faqe dhe sesi mund ë merrni pjesë edhe ju, lexoni faqen.

Tring Frekuencat E Reja 2013 Related Posts